استودیو ساناز رییسی

عکاسی لنداسکیپ

مقصود از لنداسکیپ همان عکسبرداری چشم انداز ها و مناظر می باشد که معمولاً با لنزهای واید (لنزهایی با زاویه دید باز و وسیع) عکسبرداری می شود. این سبک میتواند عکاسی از مناظر طبیعی و یا شهری مانند شهر در شب از خارج شهر یا هر منظره چشم نوازِ دیگری باشد.عکاسی از چشم انداز شهری (urban landscape) عکس هایی را شامل می شود که به همان سبکِ عکاسی از طبیعت گرفته می شوند و نوع نگاه عکاس به عناصر شهری (ساختمان و خیابان ها)  مانند نگاهی ست که در عکاسی از طبیعت ( کوهها ، درخت هاو..) دارد.
 در عکاسی طبیعت تصاویر محدود به سوژه های طبیعی مانند حیوانات وحشی، حشرات، گیاهان خودرو، مناظر طبیعی مثل کوه ها، دریا و پدیده های جوی طبیعی بدون حضور انسان و یا نشانه هایی از حضور انسان مثل جاده، تابلو، حصار است. ویرایش عکسهای طبیعت هم متفاوت از عکسهای لنداسکیپ خواهد بود. در ادیت عکسهای طبیعت هیچ گونه دخل و تصرفی در واقعیت عکس مانند حذف و اضافه اِلِمان ها و یا اغراق در رنگها و ویرایش قابل پذیرش نیست و مستند بودن عکس مهم خواهد بود.

عکاسی لنداسکیپ را می توان در ۳ بخش کلی معرفی کرد:

  • عکاسی مناظر طبیعی Landscape Photography
  • عکاسی مناظر شهری Cityscape Photography
  • عکاسی مناظر در شب Nightscape Photographyعکاسی مناظر شهری شامل دورنمای شهر ها تا نماهای داخل شهر، ثبت برج ها و ساختمان ها در کنار حرکت پر جنب و جوش مردم و ماشین ها است. عکاسی مناظر در شب شامل تمام چشم اندازهای طبیعت در ترکیب با آسمان، ستاره ها، کهکشان و اجرام آسمانی که با دوربین قابل ثبت است.
    در این صفحه شما با مجموعه آثار عکاسان ایران که همگی در استودیو ساناز رئیسی دورهم جمع شدند را میتوانید مشاهده کنید یا در صورت لزوم از آنها استفاده کنید.در صورتی که نیازمند تصاویر با کیفیت اصلی هستین می توانید با ما در استودیو عکاسی ساناز رئیسی تماس بگیرید تا در سریعترین زمان تصویر مورد نظر برای شما ارسال شود.
    تصاویر از کشور عزیزمان ایران، چین، کانادا، مالزی و …
    استودیو عکاسی ساناز رئیسی
عکاسی لنداسکیپ
عکاسی لنداسکیپ
عکاسی لنداسکیپ
لندسکیپ

2 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست