استودیو ساناز رییسی

درباره ما

هنر عکاسی میتونه زیباترین وجه نگاه فرد به موضوع باشه چیزی که هرفرد با ذوق وپشتکارمیتونه انجام بده عكاسي يك راه احساس كردن ، لمس كردن و عشق ورزيدن است و هدف ما از درست کردن این وب سایت تنها خدمات عکاسی و فیلمبرداری نیست بلکه ما قصد داریم عکاسی را به ساده ترین شکل به شما عزیزان آموزش بدیم ، پله پله با ما پیش برید به شما قول میدیم روزی میرسه که با دید یک عکاس به همه چیز نگاه کنید با چندتا تمرین ساده و کمی وقت فقط برای عکاسی به چیزی که دوست دارید میرسید.
گروه ما تشکیل شده از افراد خلاق ، قدیمی و با پشتکار ، ماجراجو ، عاشق سفر و حیوانات این بود که تصمیم گرفتیم دور هم جمع بشیم و خاص ترین و بهترین کارها را به شما ارائه بدیم. توی این گروه فعال ما کسی را داریم که عاشق آموزش است و مطالب را به بهترین شکل برای شما توضیح میده و این بود که تصمیم گرفتیم از دانش و تجربیات ایشون استفاده کنیم و بخش آموزش را به وبسایت اضافه کنیم. و دیگر از گروه عاشق حیوانات ، طبیعت و ماجراجویی ست که میتونید از دیدن عکس های جاهای مختلف ایران و دنیا در این وبسایت لذت ببرید یا همان عکس را در قاب دلخواه خود داشته باشید.
ما افتخار ارائه خدمات عکاسی ، فیلم برداری و ساخت تیزر عروسی در ایران و خارج از ایران را داشته ایم و خاص ترین لحظه ها را به زیباترین شکل ممکن ثبت کرده ایم.
در دنیای امروز ما نیازمند تبلیغات گسترده و حرفه ای با استاندارد بالا برای گسترش کسب و کار خود هستیم و ما کنار شما هستیم تا بهترین ها را به شما هدیه کنیم ، تیم متخصص ما در عکاسی صنعتی ، طراحی کاتالوگ و ساخت تیزر تبلیغاتی به شما کمک میکند تا آنچه دوست دارید از محصول شما بدانند را به تصویر بکشیم.
یکی از بزرگ ترین دغدغه های امروز ترافیک سنگین برای رسیدن به محل آتلیه یا استودیو ، نگرانی از ادیت عکس ها و تیزر به موقع و در زمان مقرر و تخصص تیم انتخابی در زمینه مورد نظر است ، ما به شما این تضمین را میدهیم که همه را یکجا زیر یک سقف داریم و زمان برای ما بی معناست ، آمادگی کامل داریم تا به محل مورد نظر شما با تجهیزات کامل بیاییم و در کوتاه ترین زمان ممکن به بهترین شکل کار شما را تحویل میدهیم ،آنچه دوست دارید تنها از ما بخواهید و در کوتاه ترین زمان و بی زحمت ترین شکل ممکن تحویل بگیرید.
خلاقیت را زندگی میکنیم
استودیو عکاسی ساناز رییسی

فهرست