استودیو ساناز رییسی

عکاسی مدلینگ و پرتره

خدمات عکاسی مدلینگ و پرتره، امروزه طراحی و مد اهمیت ویژه ای پیدا کرده است. طراحان با در هم آمیختن خلاقیت و زیبایی انواع پوشاک از جمله لباس زنانه ، لباس مردانه ، لباس کودک ، کفش و کیف ، زیورالات و … را طراحی میکنند. طراحان برای به نمایش در آوردن طرح های خود به عکاسان خبره نیازمندند. برای ارائه طرح ها به تولیدکنندگان از عکاسی مدلینگ و پرتره استفاده میکنند که یکی از شاخه های عکس برداری تبلیغاتی محسوب میشوند.
استودیو عکاسی ساناز رییسی با تیم حرفه ای عکس برداری مدلینگ و مجهز به انواع تجهیزات مربوط به کار از جمله فلش چتر، رفلکتور ، سافت باکس و … به شما کمک میکند تا با انتخاب مکان مناسب برای عکاسی ، انتخاب لباس و مدل مناسب بهترین را به نمایش بگذارید.
عکاسی مدلینگ شاخه ای از عکاسی تبلیغاتی ست و به طراحان کمک میکند تا به بهترین شکل کالای خود را به نمایش بگذارند.
عکاسی پرتره شاخه ای دیگر از عکس برداری می باشد که بیشتر معطوف به عکاسی از انسان می باشد. استفاده از نور ، رنگ و ترکیب بندی در عکاسی پرتره بسیار حائز اهمیت است. عکاسی پرتره مخصوص چهره انسان است و به گروه های مختلف از جمله : پرتره خانوادگی ، پرتره اجتماعی، پرتره سینمایی ، پرتره سیاسی و… تقسیم میشود.
نقاشی پرتره از قدیمی ترین نوع در این سبک است و در تاریخ هم برای ثبت چهره شخصیت های ماندگار و تاریخی از این نوع نقاشی استفاده شده است. از اولین سبک های عکس برداری بعد از متولد شدن دوربین بوده است چون آسان تر و قابل دسترس بوده است. در ابتدا این نوع عکس برداری تنها در آتلیه ها با پس زمینه های ساده و تابش نور ملایم امکان پذیر بوده است اما امروزه با پیشرفت تجهیزات عکس برداری این هنر راه تازه ای به بیرون از محیط آتلیه ها و با نور پردازی حرفه ای پیدا کرده است.
در استودیو عکاسی ساناز رییسی ما آماده ارائه خدمات عکس برداری پرتره به شما عزیزان هستیم.همچنین میتوانید با دنبال کردن شبکه های اجتماعی از خدمات جدید استودیو عکاسی ساناز رییسی با خبر شوید.
ما خلاقیت را زندگی میکنیم
خدمات عکاسی مدلینگ و پرتره با استودیو ساناز رییسی

عکاسی پرتره مدلینگ
عکاسی مدل
عکاسی مدلینگ
عکاسی پرتره
عکاسی مدلینگ و پرتره
پرتره
عکاسی مدلینگ تهران
عکاسی مدلینیگ
عکاسی مدلینگ و پرتره
عکاسی پرتره
عکاسی مدلینگ و پرتره
عکاسی مدلینگ و پرتره
عکاسی مدلینگ
فهرست