استودیو ساناز رییسی

عکاسی اجتماعی

خیلی ها بر این عقیده هستند واژه عکاسی مستند در سال‌های رکود اقتصادی رسمیت پیدا کرد؛ زمانی که شرایط دشوار کشاورزان موجب شد تا مردم آمریکا نیاز به اصلاحات اجتماعی را بیش از قبل احساس کنند اما عکاسی مستند از روزی که دوربین متولد شد و اولین عکس در جهان ثبت شد بوجود آمد البته قبول داریم که شاید به دید مستند به تصاویر آن زمان نگاه نمیشد ولی در زمان کنونی تمامی تصاویر مربوط به گذشته مستند نامیده می شوند.عکس هایی که موضوعات روزمرگی عموم جامعه یا از سختی ها و مشقت ها شادیها و زیبایی ثبت می شود همگی جز عکاسی اجتماعی بحساب می آیند.

اما نمیشود کتمان کرد که عکس‌های مستند در کنار مبحث هنری، بیشتر به منظور نمایاندن تحولات اجتماعی و سیاسی مورد توجه قرار می‌گیرند؛ چراکه واقعیت را همان‌طور که هست به ثبت می‌رسانند.
عکاسی اجتماعی از ابتدایی ترین انواع عکاسی می باشد که عکاس باید تصویری ارائه کند که به بهترین وجه ممکن نشان‌دهنده‌ی حادثه مورد بحث و به شکل کاملا واقع‌گرایانه باشد.ممکن است دشوارترین تعریف از سبک ، مربوط به عکاسی اجتماعی باشد! این سبک را نمیتوان از دیگر سبکها جدا دانست. ولی در کل میتوان گفت این سبک عکاسی عبارت است از عکاسی از روزمرگی هایِ جامعه و اتفاقات ریز و درشتی که نظرِ عکاس را به خود جلب کرده است.در این نوع عکاسی گاهی با شوخ طبعی و یا لحن کنایه آمیز پیامی سیاسی و یا اجتماعی منتقل می شود.
اولین مرحله در عکاسی مستند حاضر شدن در میان مردم بدون کمترین جلب توجه است .
تصاویری که در این صفحه جمع آوری شده همگی نتیجه تلاش و دید جدید عکاسان استودیو عکاسی ساناز رئیسی نسبت به موضوعات پیرامون در سرار جهان می باشد و در صورتی که به فایل اصلی تصاویر و وضوح بیشتر نیازمند شدید با استودیو عکاسی ساناز رئیسی تماس بگیرید.
استودیو عکاسی ساناز رئیسی

عکاسی اجتماعی
عکاسی اجتماعی
عکاسی اجتماعی
عکاسی اجتماعی
استودیو عکاسی
عکاسی اجتماعی
عکاسی اجتماعی
عکاسی لایف استایل
عکاسی اجتماعی
عکاسی اجتماعی
عکاسی اجتماعی
عکاسی اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست